יום רביעי 02 דצמבר 2020
הצעות ממיטב המכונים בקליק
שם מלא
טלפון
אימייל
אזור
הערות
תן למכללות לפנות לחפש אותך
שם מלא
טלפון
אימייל
אזור
הערותהטכניון


תולדות

הטכניון הוקם בשנת 1912, בעיר הקטנה, אך המתפתחת חיפה. ותחילת הלימודים בו היתה בשנת 25. לאחר שנים רבות של תכנון, מחשבה ופיתוח דקדקני של המוסד האקדמי אותו שאפו מייסדיו להקים. הטכניון הוא המוסד האקדמי הוותיק והמוביל והראשון בארץ כבר שנים רבות.

מקימי הטכניון שאפו להקים מוסד אקדמי, טכנולוגי, חוקר ומתפתח ברמות ובסטנדרטים עולמיים. ואכן, הטכניון עומד בכל הציפיות אותם הציבו המקימים.

בשנות ה 30 הוקמה בטכניון הפקולטה להנדסת מכונות, הנדסת כימיה והנדסת חשמל. בפקולטה נקלטו מדענים יהודים מהשורה הראשונה שברחו מפני איימת הנאצים. החל משנות ה 50, עת הפך המוסד לעצמאי נפתחו בו עוד פקולטות, ובתוכן הפקולטה לרפואה, לפיזיקה ועוד.

 מאז ועד היום נפתחו בטכניון עוד ועוד פקולטות למדעים מדויקים, והם מושכים לתוכם את טובי המוחות של הסטודנטים, חוקרים ומרצים בארץ.

חוקרי הטכניון ובוגריו הם אנשים בעלי שם עולמי, והישגיהם המדעיים מהשורה הראשונה. בין החוקרים בטכניון ניתן למנות את חתני פרס נובל לכימיה- אברהם הרשקו ואהרון צ'כנובר.  כמו כן, הישגים כמו שיגור הלווין הקטן ביותר אל החלל ופיתוח תרופות מתקדמות הן חלק מפריצות הדרך שמתקיימות בטכניון כל הזמן.

 

 

פקולטות ותארים מתקדמים בטכניון

למעוניינים ללמוד בטכניון יש מגוון פקולטות המציעות תארים ראשונים ומתקדמים לתלמידים. לא כל אחד יכול ללמוד בטכניון. האופי הייחודי של הלימודים שם מושכים רק את המוחות המשובחים ביותר.

הפקולטות בטכניון מציעות לימודים ברמה גבוהה בתחומים הבאים: הנדסת חשמל ואווירונאטיקה, הנדסת תעשיה וניהול, ביוטכנולוגיה ומזון, תכנון ערים וארכיטקטיקה , רפואה, פיזיקה, מתמטיקה, כימיה, ביולוגיה,ביורפואה, ועוד.

כל פקולטה מציעה לימודים מתואר ראשון עד דוקטורט, ומבטיחה למצטיינים חממה אקדמאית, מחקרית ייחודית.

בוגרי הטכניון הם אנשים מבוקשים בתעשייה, בתי חולים ומחקר מתקדם.

 

 

הייחודיות של הטכניון

אם אתם רוצים להיות חלק מהחזית המדעית, הטכנולוגית והרפואית, חלק מהפיתוח, הקדימה והעשייה- מקומכם בטכניון. אם אתם מאמינים בידע, במצוינות ובשאיפה להישגיות, תמצאו את מקומכם בטכניון, כחלק מהסטודנטים ואנשי הסגל הטובים ביותר בארץ ובעולם.

בטכניון פועלים אחוז ניכר של המחקרים בארץ נעשים בטכניון, וחלק נכבד מהדוקטורנטים בארץ כיום, עושים את לימודיהם האקדמיים בטכניון. כך שהטכניון הוא חממה למצוינות ומחקר מדעי מתקדם.

ספר לחבר
אימייל הנמען
אימייל השולח
פסיכומטרי
פסיכומטרי - מאמרים
פסיכומטרי - קורס פסיכומטרי
פסיכומטרי - מידע כללי
פסיכומטרי - תרגול
פסיכומטרי - עזרים
סקר מהיר
מהו היום העדיף עליך ללימודי פסיכומטרי ?