יום רביעי 02 דצמבר 2020
הצעות ממיטב המכונים בקליק
שם מלא
טלפון
אימייל
אזור
הערות
תן למכללות לפנות לחפש אותך
שם מלא
טלפון
אימייל
אזור
הערותאוניברסיטת חיפה


 

אוניברסיטת חיפה הממוקמת בכרמל הוקמה בשנת 1963.

מאז הקמתה הפכה האוניברסיטה להיות גוף מוביל בתחומים אקדמיים, מחקריים וחברתיים, בחיפה, בצפון ובארץ בכלל.

האוניברסיטה שמה לעצמה למטרה להיות מובילת דרך, הן במצוינות אקדמית, והם במצוינות חברתית, והיא מעודדת את תלמידיה, וחוקריה לפלורליזם, קבלת השונה, ועירוב המחקר והאקדמיה עם החיים השוטפים בארץ ובמזרח התיכון.

כיום, לומדים באוניברסיטה כ 17,000 סטודנטים בכמה פקולטות, וביניהן, הפקולטה לרווחה ובריאות, הפקולטה לחינוך, הפקולטה למדעים והפקולטה למשפטים.

מלבד הפקולטות המובילות הללו, קיימים באוניברסיטת חיפה גם בתי ספר המיועדים להכשרת אנשי מקצוע מצוינים בתחומים כמו עבודה סוציאלית, מדעי המדינה, רפואה ועוד.

 

מחקר אקדמי

האוניברסיטה וחוקריה עוסקים במחקר מתקדם בתחומים שונים, כמו למשל פסיכולוגיה, חקר השואה, מחקר תרופתי, מדעי המוח, המחשבה האנושית, משפט מתקדם, ועוד.

מתוך הבנה כי מחקר אקדמי והתקדמות אקדמית וטכנולוגית חיונית להפיכת האוניברסיטה למוסד ציבורי מהדרגה הראשונה. לכן, משקיעה האוניברסיטה וחוקריה משאבים רבים בהפיכת האוניברסיטה למוסד ראשון בחשיבותו האקדמית, ולפורץ דרך בתחום המחקר. המחקרים שנעשים באוניברסיטת חיפה, זוכים להדים במוסדות אקדמאים שונים בארץ ובעולם.

 

מדוע לבחור דווקא באוניברסיטת חיפה?

אם אתם חפצים ללמוד במוסד מקבל, פלורליסטי, התומך בסטודנטים שלו, באומנות, ובקשר עם הקהילה, מבלי לוותר ולו במעט על האקדמיה והלימוד- מקומכם באוניברסיטת חיפה.

האוניברסיטה שמה לה למטרה לטפח את הסטודנטים שלה ומאפשרת לסטודנטים מבתים חלשים ללמוד באמצעות היחידה למעורבות חברתית. בנוסף תוכניות למצטיינים והכשרות ללימודי המשך פותחים לסטודנטים רבים דלתות מקצועיות.

לסטודנטים באוניברסיטה יש חיי חברה פעילים ותוססים, תחושה של תרומה לקהילה, ולימודים ברמה גבוהה.

אוניברסיטת חיפה שמה לה למטרה לתמוך באומנות מקומית, והיא מטפחת אומנים מקומיים, ואוספי אומנות מקוריים. בנוסף, תומכת האוניברסיטה במוזיאון לאומנות על שם ראובן הכט. מוזיאון זה הוא המוזיאון הראשון לאומנות הממוקם בתוך אוניברסיטה, והוא ממחיש את החשיבה הייחודית של אוניברסיטת חיפה, שמאמינה בקשר ההדוק שבין האקדמיה לחיים התרבותיים של האנשים. בתוך המוזיאון לומדים גם הסטודנטים בחוגי האומנות השונים, ומצליחים לפתח את כישוריהם השונים, בתחומי הציור, התיאטרון והאומנות הפלסטית.

ספר לחבר
אימייל הנמען
אימייל השולח
פסיכומטרי
פסיכומטרי - מאמרים
פסיכומטרי - קורס פסיכומטרי
פסיכומטרי - מידע כללי
פסיכומטרי - תרגול
פסיכומטרי - עזרים
סקר מהיר
מהו היום העדיף עליך ללימודי פסיכומטרי ?