יום רביעי 02 דצמבר 2020
הצעות ממיטב המכונים בקליק
שם מלא
טלפון
אימייל
אזור
הערות
תן למכללות לפנות לחפש אותך
שם מלא
טלפון
אימייל
אזור
הערותאוניברסיטת בן-גוריון

 

 

אודות

אוניברסיטת בן גוריון הוקמה בשנת 1969, בזכות חזונו של דוד בן גוריון שהאמין שהמפתח להתפתחות וקידומה של המדינה טמון בנגב. האוניברסיטה היא כוח מניע בנגב ובארץ בכלל. הזכות חזונו של בן גוריון חרטה עת דגלה האוניברסיטה שתי מילים, שמאפיינות אותה- מצויינות ומעורבות.

ואכן, אוניברסיטת בן גוריון היא מרכז חשוב בארץ להוראה ומחקר. החוקרים של האוניברסיטה משתתפים במחקרים מתקדמים וחשובים בארץ ובעולם, ובקשר עם טובי המומחים בתחומים השונים.

כיום, לומדים באוניברסיטה כ 17,000 סטודנטים, בשלוש קמפוסים- בבאר שבע, בשדה בוקר, ובאילת.

בקמפוסים השונים ניתן ללמוד באחת מהפקולטות הבאות- הפקולטה למדעי ההנדסה, הפקולטה למדעי הבריאות, הפקולטה למדעי הרוח והחברה, הפקולטה למדעי הטבע. או בבית הספר לניהול, ובית הספר למחקרים מתקדמים.

בנוסף, קיימים באוניברסיטה המכונים הבאים- מכון לאומי לביוטכנולוגיה, המכון לחקר המדבר והמכון ללימודי המדבר, המכון לחקר ישראל והציונות.

לאוניברסיטת בן גוריון בנגב יש מוניטין בין לאומיים בנושא החקלאות המדברית. המחקרים שנעשים בתחום תורמים תרומה עצומה לארצות מתפתחות.

 

 

תואר ראשון ותארים מתקדמים

לסטודנטים המעוניינים בלימודי תואר ראשון, יש את האפשרויות להתמודד על מקום באחת מהפקולטות בתחומים הנלמדים באוניברסיטה. תוכניות חדשניות, ושילובים בין פקולטות שונות אפשריים.

כדי להתקבל ללימודי תואר ראשון, יש להגיש מועמדות בזמן הקבוע, יחד עם ציון פסיכומטרי ותעודת בגרות. באם הסטודנט עומד בתנאי הסף של הפקולטה הוא יתקבל ללימודים.

התארים המתקדמים בפקולטות השונות תלויים בציוני הסטודנט בתארים הקודמים, והם נעשים בכל אחד מהפקולטות הקיימות באוניברסיטה.

 

מדוע ללמוד באוניברסיטה?

אם ברצונכם להיות חלק מהקדמה האקדמית, ולהשתלב באחת מתוכניות הלימוד של האוניברסיטה, מקומכם באוניברסיטת בן גוריון. אם אתם שואפים להצטיין, להתבלט ולתרום לקהילה בארץ ובעולם- אוניברסיטת בן גוריון היא המקום בשבילכם. פה תשלבו גם לימודים ברמה גבוהה עם השתלבות טבעית בנגב ופיתוחו. הסטודנטים באוניברסיטה זוכים להשתלב בסביבת הדרום והנגב ולתת את חותמם הייחודי מיד עם תחילת לימודיהם. חותם זה ממשיך עם הלמידה, והמחקרים בהם משתלבים הסטודנטים שלנו, ועם המעורבות בקהילה שמגיעה מהיות האוניברסיטה מרכז הנגב. פה תזכו להשתלב עם סטודנטים מצטיינים, ועם החוקרים הבולטים בתחומם, שנמשכים אל האוניברסיטה בזכות רמת הלימודים והמחקרים הגבוהה שלה.

.

ספר לחבר
אימייל הנמען
אימייל השולח
פסיכומטרי
פסיכומטרי - מאמרים
פסיכומטרי - קורס פסיכומטרי
פסיכומטרי - מידע כללי
פסיכומטרי - תרגול
פסיכומטרי - עזרים
סקר מהיר
מהו היום העדיף עליך ללימודי פסיכומטרי ?