יום חמישי 25 פברואר 2021
הצעות ממיטב המכונים בקליק
שם מלא
טלפון
אימייל
אזור
הערות
תן למכללות לפנות לחפש אותך
שם מלא
טלפון
אימייל
אזור
הערות

 טיפים – ימים לפני הבחינה הפסיכומטרית 

בגדול, הימים האחרונים שלפני הבחינה הפסיכומטרית הם זמן המתאים לליטושים אחרונים בלבד. אין כל טעם להשקיע זמן יקר בלמידת נושאים חדשים או בתרגול נושאים קשים במיוחד, שגם כך לא היו מובנים לכם מעולם. בניגוד לכך, שווה מאוד להשקיע בנושאים בעלי משקל רב בבחינה, שיש לכם בהם אחוזי הצלחה יפים, אך עדיין לא מושלמים.

  

 מעבר לכך, ישנן כמה משימות ספציפיות שכדאי לבצע בימים האחרונים שלפני הבחינה:

 

     פתרון סימולציה מלאה מידי בוקר ב-9 וחצי (שעת הבחינה המיועדת). רצוי לפתור לפחות 7 סימולציות מלאות כדי להגיע לבחינה מוכנים ככל האפשר.

 

       חזרה על ביטויים מהמילון (ולא על מילים)

 

       חזרה על שאלות מהסימולציות שלא הצלחתם לפתור

  
      רכישת כל הציוד החסר לכם לבחינה (עפרונות, מחקים, מחדד, סטופר)
  

 את היום האחרון שלפני הבחינה רצוי להעביר בבטלה מוחלטת. לימדו לכל היותר עד שעות הצהריים, ובשום מקרה אל תפתרו סימולציה מלאה. לאחר מכן צפו בטלוויזיה, בלו עם חברים או לכו לים, ובקיצור, עשו כל פעילות שאינה גוזלת אנרגיה מתאי המוח שלכם.

  

 בערב שלפני הבחינה ארזו תיק קטן ובו תעודת זהות (ולא רישיון נהיגה), זימון למבחן, כמה עפרונות מחודדים מסוג HB2 עם מחקים בקצוות, סטופר, בקבוק שתייה קלה, נשנוש קטן וכמה אביזרי לבוש, לכל מזג אוויר קיצוני שעשוי לשרור בחדר הבחינה.

 

 בלילה שלפני הבחינה לכו לישון מוקדם, ואת כל תוכניות הבילוי הפראיות דחו ללילה שאחרי הבחינה. השאיפה היא להגיע ליום הבחינה צלולים ורגועים ככל האפשר, למען הצלחה מרבית בבחינה.

 

ספר לחבר
אימייל הנמען
אימייל השולח
פסיכומטרי
פסיכומטרי - מאמרים
פסיכומטרי - קורס פסיכומטרי
פסיכומטרי - מידע כללי
פסיכומטרי - תרגול
פסיכומטרי - עזרים
סקר מהיר
מהו היום העדיף עליך ללימודי פסיכומטרי ?