יום חמישי 25 פברואר 2021
הצעות ממיטב המכונים בקליק
שם מלא
טלפון
אימייל
אזור
הערות
תן למכללות לפנות לחפש אותך
שם מלא
טלפון
אימייל
אזור
הערות
טיפים – במהלך קורס הפסיכומטרי  


להגיע לכל המפגשים בקורס הפסיכומטרי זה יפה, אבל ממש לא מספיק. הנה כמה טיפים מועילים, שיוכלו להוציא מהקורס שאליו נרשמתם את המרב:

  

 לא לדחות את שיעורי הבית – המדריך נתן לכם שיעורי בית? התחילו לעשות אותם כבר ביום שלאחר המפגש, גם כדי שלא תשכחו את החומר שלמדתם בכיתה וגם כדי שתוכלו להספיק הכל. אם תגיעו למפגש הבא ללא שיעורי בית מוכנים, אמנם לא תישלחו להרשמה אצל המנהלת, אבל מדובר בכדור שלג מאיים שילך ויגדל מהר ממה שאתם חושבים.

  

 לא לעבוד על זמנים – במחצית הראשונה של הקורס מומלץ להימנע מכל שימוש בסטופר. עבודה על זמנים בשלב כה מוקדם תגרום לכם ללחץ מיותר ותמנע מכם להבין ולהפנים באופן מעמיק של השאלות. אל דאגה, ניתן לפתח תחושת זמן בריאה גם בחודש אחד בלבד.

 

 לא לדחות הכל לסוף הקורס – זכרו, הבחינה הפסיכומטרית מגיעה מהר יותר ממה שחושבים. אם תשאירו הכול לרגע האחרון, סביר להניח שלא תצאו מזה בשלום, אלא אם כן שם המשפחה שלכם הוא איינשטיין.

 

ללמוד בזוגות או בקבוצות – כדאי מאוד לגוון מדי פעם את השגרה וליזום מפגש למידה זוגי או קבוצתי. כשלומדים ביחד עם עוד חבר'ה, זה מגביר את המחויבות לשבת וללמוד וגם מייצר הפריה הדדית בין הלומדים. וחוץ מזה, איך אומרים? צרת רבים – חצי נחמה...
ספר לחבר
אימייל הנמען
אימייל השולח
פסיכומטרי
פסיכומטרי - מאמרים
פסיכומטרי - קורס פסיכומטרי
פסיכומטרי - מידע כללי
פסיכומטרי - תרגול
פסיכומטרי - עזרים
סקר מהיר
מהו היום העדיף עליך ללימודי פסיכומטרי ?