יום ראשון 11 אפריל 2021
טיפים – לפני קורס הפסיכומטרי
טיפים - במהלך קורס הפסיכומטרי
טיפים - ימים לפני הבחינה
טיפים – בבחינה הפסיכומטרית
קריאה באנגלית – כדי שתצליחו להתמודד בכבוד עם הפרק באנגלית, חשוב מאוד לרענן את יכולת הקריאה באנגלית. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי קריאה יומיומית של ספר באנגלית. ואם ספר זה ממש לא הקטע שלכם, גם קריאת כתבות באנגלית באינטרנט או בעיתון היא אפשרות לא רעה. 
לא לדחות את שיעורי הבית – המדריך נתן לכם שיעורי בית? התחילו לעשות אותם כבר ביום שלאחר המפגש, גם כדי שלא תשכחו את החומר שלמדתם בכיתה וגם כדי שתוכלו להספיק הכל. אם תגיעו למפגש הבא ללא שיעורי בית מוכנים, אמנם לא תישלחו להרשמה אצל המנהלת, אבל מדובר בכדור שלג מאיים שילך ויגדל מהר ממה שאתם חושבים. 
את היום האחרון שלפני הבחינה רצוי להעביר בבטלה מוחלטת. לימדו לכל היותר עד שעות הצהריים, ובשום מקרה אל תפתרו סימולציה מלאה. לאחר מכן צפו בטלוויזיה, בלו עם חברים או לכו לים, ובקיצור, עשו כל פעילות שאינה גוזלת אנרגיה מתאי המוח שלכם. 
להגיע מצוידים כראוי – מומלץ לארוז בערב שלפני הבחינה תיק קטן המכיל תעודת זהות (ולא רשיון נהיגה), זימון למבחן, כמה עפרונות מחודדים מסוג HB2 עם מחקים בקצוות, סטופר, בקבוק שתייה קלה, נשנוש קטן וכמה אביזרי לבוש, לכל מזג אוויר קיצוני שעשוי לשרור בחדר הבחינה. 

הצעות ממיטב המכונים בקליק
שם מלא
טלפון
אימייל
אזור
הערות
תן למכללות לפנות לחפש אותך
שם מלא
טלפון
אימייל
אזור
הערות

ברוכים הבאים!  לרשותכם מידע חיוני אודות קורס פסיכומטרי, בחינה פסיכומטרית ותרגולי מבחן פסיכומטרי.  

Psychometric, פורטל פסיכומטרי ישראלי, הוא אתר שנועד לרכז את כל המידע הנחוץ אודות הבחינה הפסיכומטרית, מכוני ההכנה המובילים בארץ המספקים קורס פסיכומטרי וכן את מוסדות ההשכלה הגבוהה. בפורטל מקצועי זה תוכלו למצוא מענה לכל שאלה הנוגעת לנושא של בחינה פסיכומטרית, ללמוד ולתרגל נושאים שונים, להתנסות במבחני סימולציה ולחשב את ציונכם הצפוי, ליצור קשר עם מכוני הכנה לבחינה הפסיכומטרית או עם מוסדות הלימוד וכן להרחיב את הידע שלכם אודות קורס פסיכומטרי המתאים לכם.

צוות psychometric מבנה הבחינה  תפקידה המוגדר של הבחינה הפסיכומטרית, המחוברת על ידי המרכז הארצי לבחינות ולהערכה, הוא לסנן את המועמדים למוסדות ההשכלה הגבוהה לחזות את סיכויי ההצלחה שלהם.
עוד על מבנה הבחינה.

 מועדי הבחינה
בחינה פסיכומטרית נערכת בחמישה מועדים בשנה: פברואר, אפריל, יולי, אוקטובר ודצמבר. בין בחינה לבחינה ישנה תקופת צינון בת ארבעה חודשים. קורס פסיכומטרי בדר"כ 3 חודשים לפני מועד הבחינה. עוד על מועדי הבחינה.

 הרשמה לבחינה ישנן שתי דרכים להירשם לבחינה הפסיכומ
טרית. הדרך המומלצת והפשוטה ביותר היא דרך אתר האינטרנט של המרכז הארצי לבחינות והערכה אך ניתן להירשם גם דרך שליחת טפסים שנקנים מחנויות הספרים. עוד על הרשמה לבחינה. ציון הבחינה  לפני שנסביר כיצד מחושב ציון מבחן פסיכומטרי, חשוב לדעת עובדה חשובה: ברוב המוסדות האקדמיים משקלה של הבחינה הפסיכומטרית הוא 50 אחוזים מסך ציון הקבלה. עוד על ציון הבחינה.

 תנאים מותאמים  כל מי שנרשם למועד של בחינה פסיכומטרית ומעוניין לקבל הקלות בשל מגבלה כלשהי שעלולה לחבל בתפקודו בבחינה עוד על תנאים מותאמים.
 
 
 


 שפות הבחינה  ניתן לבצע מבחן פסיכומטרי באחת משש השפות הבאות: עברית, ערבית, רוסית, צרפתית, ספרדית ונוסח משולב/אנגלית. כמו כן ישנם גם קורסי פסיכומטרי מותאמים לכך. עוד על שפות הבחינה.

 המרכז הארצי  בחינה פסיכומטרית נכתבת ומנוהלת על ידי המרכז הארצי לבחינות ולהערכה. מוסד זה נוסד ב-1981 על פי החלטת ועד ראשי האוניברסיטאות בישראל כדי לטפל במרוכז בבחינות הכניסה למועמדים לאוניברסיטאות. עוד עד המרכז הארצי.

 קורסי פסיכומטרי

  קורס פסיכומטרי אצל יואל גבע:  בית הספר יואל גבע הוקם בתחילת שנות התשעים. והוא מספק גם קורסים למבחן הפסיכומטרי. בית הספר יואל גבע מתהדר באיכות המורים שלו, ומבטיח צוות הוראה מתקדם ומנוסה, שאוהב ללמד, ומבטיח את הצלחת התלמידים בקורס..  עוד על יואל גבע

 קורס פסיכומטרי אצל  :High Q תוכנית הפסיכומטרי המהפכנית של High Q משלבת בין לימודים בכיתה, לבין התקדמות אישית של כל סטודנט בהתאם לצרכיו. על ידי מערכת ממחושבת ומתוחכמת המאפשרת "למידה" של היכולות של התלמיד והתאמת השאלות, לצרכיו...  עוד על high q

קורס פסיכומטרי אצל קידום: הקורסים של קידום לפסיכומטרי פותחו במשך מספר שנים, ובית הספר מקפיד לעקוב אחרי כל השינויים האפשריים במבחן הפסיכומטרי ולהכניסם אל חומרי הלימוד ומערך השיעורים, כדי שהתלמידים יקבלו תמיד את החומר המתקדם ביותר... עוד על קידום


ספר לחבר
אימייל הנמען
אימייל השולח
פסיכומטרי
פסיכומטרי - מאמרים
פסיכומטרי - קורס פסיכומטרי
פסיכומטרי - מידע כללי
פסיכומטרי - תרגול
פסיכומטרי - עזרים
סקר מהיר
מהו היום העדיף עליך ללימודי פסיכומטרי ?